top of page
Wave

BİZ KİMİZ?

             Altındiş ailesi, 1950’li yıllarda Kayseri-Develi’de tekstil alanında ticaret hayatına başlamıştır. Hedeflerinde sürekli yenilik ve büyüme olan aile 1970’li yılların ortalarında  İstanbul’a gelerek tekstil piyasasının merkezi Sultanhamam’ da manifatura üzerine faaliyet gösterecek olan  Altındiş Manifatura’ nın temellerini atmış ve ticaret hayatlarına devam etmişlerdir.

             Uzun yıllar Manifatura alanında başarılı bir şekilde hizmet veren Aile sektörde her zaman düstur edindiği yenilikçi tutumunu sergileyerek 1985 yılında ‘Altındiş Tekstil’i kurmuş, ürün yelpazesini arttırmış ve gelişen pazara eşzamanlı olarak Mefruşat ve ev tekstili üzerine çalışmalarına yoğun şekilde devam etmiştir.

             Yıllardır bir çok markayla çalışan Altındiş Tekstil, 2010 yılında sektörde ki eksikliği ve kaliteyi arttırmak adına kendi markası olan ‘TROY HOME ürünlerinin üretimine başlamış ve piyasaya sunmuştur. Günümüz de TROY / TROY HOME PLUS ve TROY HOME PLATINUM Setleri ile üretime devam edilmektedir. 

             İlk kuşaktan beri ticarette dürüstlüğü ve mükemmelliği ön plana çıkaran aile, Tekstil sektöründe ki çalışmalarını başarılı ve vizyoner bir şekilde devam etmektedir.

             Büyük bir hızla gelişen, küresel dünya pazarında, sektörde ki ihtiyaçlara cevap verebilmenin en etkin yolu her şeyden önce bu ihtiyaçları tanımak ve mevcut birikimleri bu yönde kullanarak müşterileri için en iyisini yapabilmek olduğunu benimseyen Altındiş Tekstil, 35 yılı aşkın deneyimi ve ilk günkü heyecanı ile Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında ki müşteri ağıyla hizmetlerine devam etmektedir.

VİZYON 

Dünya’ya  ve  Türkiye’ye paralel olarak Tekstil her geçen gün inovasyona uğramaktadır. Tekstil sektörünün yaşadığı bu gelişmeleri ülkemize uyarlamak, modern, kaliteli, özgün ürünler sunmak ,  sektöre farklı bir bakış açısı getirmek ve 

lider konumda olmak en önemli hedeflerimiz arasındadır.

MİSYON

Altındiş Tekstil; genişleyen ürün portföyünü kaliteyle endeksliyerek yılların getirmiş olduğu tecrübe ile Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında ki müşterilerimize her zaman en iyiyi sunmak ve profesyonel kadromuzla hizmetlerimize devam 

etmekteyiz.

STRATEJİ

Türkiye’nin parlayan perde ve ev tekstili markası olan TROY HOME; yenilikçi ve özgün perde modelleri, çeşitliliği, kalite odaklı üretim anlayışı ile ev tekstili alanında öncü rol oynamaktadır. Markamız; en önemli kurum değerlerimiz arasındadır.

TROY HOME HAKKINDA

1950 li yıllarda ticarete başlayan aile uzun yıllar Manifatura alanında başarılı bir şekilde hizmet veren Aile sektörde her zaman düstur edindiği yenilikçi tutumunu sergileyerek 1985 yılında ‘Altındiş Tekstil’i kurmuş. Firma ve Marka hikayesini dinlediğimiz bu keyifli ropörtaj ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.

                                          Ayşe Tezcan - Muhabir

bottom of page