Marble Surface

TROY HOME 

Uzun yıllar bir çok markayla çalışan Altındiş Tekstil, 2010 yılında sektörde ki eksikliği ve kaliteyi arttırmak adına kendi markaları olan TROY HOME ürünlerini piyasaya sunmuştur. Marka Tül-Perde ve Fonluk gruplarından oluşmaktadır. TROY HOME ürün çeşitliliği, kalitesi ve modern çizgisi kısa süre içerisinde sektörde başarılı bir yere ulaşmıştır.

2014 ve 2015 yıllarında TROY HOME PLUS Set Koleksiyonu oluşturulmuş,2016 yılında da TROY HOME PLATINUM Koleksiyonu iç ve dış piyasada  500 ayrı noktaya dağıtılmıştır. 2019 yılı sonuna doğru oluşturmuş olduğumuz  ve güncellenerek devam eden TROY HOME EXCLUSIVE setimiz ise Türkiye ve Yurtdışında 950 Farklı noktada bayilerimiz aracılığı ile sizlere ulaşmıştır.

TROY HOME HAKKINDA

1950 li yıllarda ticarete başlayan aile uzun yıllar Manifatura alanında başarılı bir şekilde hizmet veren Aile sektörde her zaman düstur edindiği yenilikçi tutumunu sergileyerek 1985 yılında ‘Altındiş Tekstil’i kurmuş. Firma ve Marka hikayesini dinlediğimiz bu keyifli ropörtaj ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.

                                          Ayşe Tezcan - Muhabir